preload preload preload preload

Jeseniški mladinci državni prvaki

Letos je potekalo državno prvenstvo za mladince 22. in 23. marca 2014  na dveh lokacijah. V soboto v Zalogu in naslednji dan na Jesenicah. Prvi krog tekmovanja je potekal po sistemu “vsak z vsakim”, nato pa so se najboljši v finalu še enkrat udarili med sabo za prvo oziroma tretje mesto.

Za  uspeh jeseniškega je tokrat poskrbela ekipa Mamuti (Prezelj, Gregori, Stopar, Sever), ki je v finalu premagala ekipo Rolling Stones in tako postala mladinski državni prvak. Pri fantih so za tretje mesto Zeleni Jurčki  (Razinger,Omerzel, Razinger, Sever) žal izgubili proti lanskim prvakom Zmajčkom in tako osvojili četrto mesto, pri dekletih pa je  ekipa Ledeni unicorni (Nika in Patricija Černe ter Ana Smolej) osvojila tretje mesto.